MENU
Strona główna
O nas
Statut
Władze
Zakładanie
  struktur

Zjazd Krajowy
Przepisy prawne
Konfederacja
Archiwum
  aktualności

Linki
Kontakt
Jesteśmy członkiem
a

WŁADZE ZWIĄZKU

Prezydium Komisji Krajowej

LP IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA REGION
1. IZABELA GRZENKOWICZ PRZEWODNICZĄCA POMORZE ZACHODNIE
2. LESZEK BOCIAN WICEPRZEWODNICZĄCY ZIEMIA POMORSKA
3. SŁAWOMIR KLEPACKI WICEPRZEWODNICZĄCY ZIEMIA BIAŁOSTOCKO-ŁOMŻYŃSKO-SUWALSKA
4. KRZYSZTOF PRZYBYLSKI WICEPRZEWODNICZĄCY WIELKOPOLSKA
5. GRZEGORZ GUSS SKARBNIK POMORZE ZACHODNIE
6. JOLANTA SYLWANOWICZ SEKRETARZ POMORZE ZACHODNIE

Region

Region Adres Przewodniczący
Pomorze Zachodnie ul. Garncarska 5/U5,
70-337 Szczecin
tel. 091/4340017
Izabela Grzenkowicz
Wielkopolska ul. Zakładowa 4,
62-510 Konin
tel. 063/24222011 w. 305
http://www.km-knszzs80zepak.pl/category/aktualnosci/aktualnosci-zarzad-regionu/
Krzysztof Przybylski
Ziemia Białostocko-Łomżyńsko-Suwalska ul. Rynek Kościuszki 13,
15-001 Białystok,
tel. 602407303
http://knszzsolidarnosc80.bialystok.pl
sk.s80@wp.pl
Sławomir Klepacki
Ziemia Pomorska ul. Wojska Polskiego 4,
76-200 Słupsk
tel. 505173522
http://solid80.webd.pl
Leszek Bocian

Władze 2022-2026

Imię i nazwisko
1. Izabela Grzenkwicz - przewodnicząca
2.

Leszek Bocian - wiceprzewodniczący

3.

Sławomir Klepacki - wiceprzewodniczący

4.

Krzysztof Przybylski - wiceprzewodniczący

5.

Jolanta Sylwonowicz - sekretarz

6.

Grzegorz Guss - skarbnik

7.

Krzysztof Kur

8.

Zbigniew Smoliński

9.

Jarosław Kruszewski

10. Wojciech Kulesza
11.

Leszek Kułakowski

12.

Ryszard Ogórek

13.

Marek Struzik

14.

Janusz Świątkowski

15.

Henryk Brol

16.

Piotr Michalski

17.

Cezary Stasiak

18.

Marek Wlazło

Krajowa Komisja Rewizyjna

Imię i nazwisko
1.

Stanisław Śledź - przewodniczący

2.

Krzysztof Koszela - sekretarz

3.

Jakub Mikołajczyk

4.

Zbigniew Sołowiej

5.

Piotr Zalewski

Krajowy Sąd Koleżeński

Imię i nazwisko
1. Zbigniew Andrzejczyk - przewodniczący
2. Paweł Fijałkowski
3. Dariusz Walenczak

Krajowa Komisja Mandatowo - Wyborcza

Imię i nazwisko
1. Jolanta Sylwanowicz
2. Grzegorz Guss
3. Marek Struzik